59
R. Mancini (nuotr. SCANPIX)

Valdo Urbono vadovaujama Lietuvos futbolo rinktinė kankino italus visą pirmąjį kėlinį. Visgi klasės buvo per daug – keturis kartus pasaulio čempionai iš LFF stadiono išsivežė pergalę 0:2.

59

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė svečiams visiškai nepriimtini skaičiai – 0:0. Italų strategas Roberto Mancini turėjo visišką teisę įsiusti ir savo žaidėjus išsiuntė apšilti į aikštę labai greitai.

Rimta žinutė buvo ir du padaryti keitimai – į aikštę žengė smogikai Federico Chiesa ir Stefano Sensi. Pastarasis 47-ąją minutę siuntė grupės lyderius į ekstazės būseną.

Būtent tai ir buvo šių rungtynių istorija, o R. Mancini tai tik patvirtino.

Ar buvo keista matyti du nulius per pertrauką švieslentėje?

Nebuvo keista, nes visos rungtynės atrankoje yra sudėtingos. Pirmajame kėlinyje jie gynėsi labai gerai – uždarytos erdvės, negavome savo norimų situacijų.

Kiek sunku buvo prisitaikyti prie dirbtinės vejos ir kiek tai turėjo įtakos rungtynėms?

Žaidimas mums buvo sudėtingesnis. Ne tik dėl to, kad tai sintetika, bet ir dėl vakarykščio lietaus. Šiandien aikštė buvo sausa, tad žaidimas vėl pasikeitė.

Kalbant apie žaidimą, kas pasikeitė antroje pusėje?

Labai skyrėsi du kėliniai. Antrame greičiau perdavėme kamuolį ir iš to kilo daugiau situacijų.

Kodėl nepavyko pelnyti daugiau įvarčių?

Turėjome labai daug broko. Lietuviai su šveicarais sužaidė 0:1, tad tai irgi kažką sako. Esame patenkinti galutiniu rezultatu, tačiau savo žaidimą dar turime pajusti.

Kalbant apie S. Sensi – ar jis gali tapti svarbiu žaidėju rinktinėje?

Nežinau, žiūrėsime vasarą, tačiau jis mums yra labai svarbus.