Nuliūdęs Diego Costa: „Chelsea“ treneris pranešė, kad aš jam nebereikalingas

Diego Costa paskelbė, kad tikriausiai paliks Londono „Chelsea“ klubą šią vasarą, nes jam treneris Antonio Conte pasakė, jog puolėjo savo ekipoje matyti nebenori.

25

28-rių puolėjas norėtų palikti „aristokratus“ ir persikelti į Madrido „Atletico“, tačiau to padaryti negali dėl Ispanijos klubui taikomo perėjimų draudimo.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Diego Costos karjeros epizodai

Šiuo metu Londono ekipa yra nusitaikiusi į Romelu Lukaku, kuris siekia grįžti į buvusią komandą.

„Conte man atsiuntė žinutę, kurioje sakė, kad manęs jo planuose nėra“, – taip Diego Costa kalbėjo po Ispanijos rinktinės lygiųjų 2:2 su Kolumbija.

Akivaizdžiai nusiminęs žaidėjas pridėjo: „Reiškia, kad mano sezonas nebuvo geras. Tai buvo tiesiog žinutė po visko, ką padariau dėl to klubo, o dabar jis manęs nenori. Teks ieškoti naujo klubo.“

Paklaustas, ar dar kas nors iš „Chelsea“ ekipos su juo susisiekė, D. Costa kalbėjo: „Ne, bet jei treneris su tavim susisiekia ir pasako, kad nesi laukiamas, tuomet turi išvykti.“

Madrido „Atletico“ labai norėtų susigrąžinti D. Costa, bet negali dėl perėjimų draudimo, kuris tęsis iki 2018-ųjų sausio.

„Išvykti į „Atleti“ butų smagu, bet man reikia apie tai pagalvoti. Dabar yra pasaulio čempionato metai ir negaliu nežaisti tris ar keturis mėnesius“, – užbaigė D. Costa.

Čempioniškame „Chelsea“ sezone puolėjas pelnė 20 įvarčių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų