Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse rungtynės tarp „Getafe“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Jaime Mata 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mariano 8-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą .Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Junioras Viniciusas 39-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Enesas Unalis 59-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Angelis 70-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.