„Nevėžį-Optibet“ papildė NBA dirbęs specialistas

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ trenerių štabą papildė 57-erių metų specialistas Robertas Patrickas Gonzalezas.

Amerikietis trenerio karjerą pradėjo dar 1986 metais ir per visą šį laiką dirbo ne viename puikiai žinomame JAV universitete. Pastarąja jo stotele studentų krepšinyje tapo „Seton Hall“ universitetas, kurio krepšinio komandos vyriausiuoju treneriu R.P.Gonzalezas buvo ketverius metus (2006–2010 m.).

Po karjeros etapo treniruojant „Seton Hall Pirates“ krepšinio komandą specialistas dirbo skautu skirtingose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) organizacijose, taip pat kurį laiką užėmė krepšinio analitiko poziciją radijo bei televizijos laidose.

Pastaruosius dvejus metus amerikietis praleido Kinijoje, kur dirbo su tos šalies jaunimo rinktinėmis bei užėmė trenerio asistento pareigas Kinijos krepšinio lygos Džilino „Northeast Tigers“ komandoje. Jis taip pat buvo pagrindinis treneris buvusios NBA žvaigždės Stephono Marbury organizuojamoje krepšinio stovykloje Kinijoje.

„Gonzalezas yra puikiai JAV žinomas krepšinio specialistas. Džiaugiamės, jog jis sutiko prisijungti prie mūsų ir net neabejojam, kad savo patirtimi jis įneš daug teigiamų dalykų tiek treniruotėse, tiek rungtynėse“, – sakė „Nevėžio“ sporto direktorius Virginijus Bulotas.

Naujasis Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandos asistentas bus atsakingas už individualių komandos krepšininkų įgūdžių tobulinimą bei varžovų žaidimo analizę. Specialistas jau atvyko į Lietuvą ir yra prisijungęs prie komandos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų