NBA pirmenybėse netikėtą pergalę iškovojo Detroito „Pistons“ (6-18) ekipa, kuri namuose 122:111 (38:26, 25:28, 31:32, 28:25) pranoko Bruklino „Nets“ (14-12).

Svečiai vertėsi be Kevino Duranto, kuris nežaidė dėl koronairuso saugumo protokolo.

„Pistons“ gretose Deividas Sirvydis nuo suolo taip ir nepakilo.

Nors pirmojo mačo pusėje šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą, bet „Nets“ po pertraukos buvo priartėję iki minimum, tačiau „Pistons“ vėl šovė surengė spurtą ir įgijo pergalingą persvarą, kurią išlaikė iki pat pabaigos.

Nugalėtojams Jerami Grantas įmetė 32 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“ gretose rezultatyviausias buvo Jamesas Hardenas, kuris per 39 minutes surinko 24 taškus (7/10 dvit., 1/4 trit., 7/7 baudų), sugriebė 6 kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, suklydo septynis kartus ir blokavo net penkis metimus

Kyrie Irvingas pelnė 27 taškus (10/19 dvit., 2/9 trit., 1/1 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius.

„Pistons“ ši pergalė leido nutraukti keturių iš eilės nesėkmių seriją.

„Pistons“: Jerami Grantas 32, Delonas Wrightas 22, Saddiq Bey 15, Masonas Plumlee 14

„Nets“: Kyrie Irvingas 27 , Jamesas Hardenas 24, Jeffas Greenas ir Landry Shametas po 10.