Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) kontroliniuose mačuose daug žadantį įspūdį palieka persitvarkantys Oklahomos „Thunder“ (5/1). Kategoriškai atsijauninusi ekipa dar vieną pergalę pasiekė išvykoje 118:112 (26:31, 36:31, 27:29, 29:21) parklupdydama San Antonijaus „Spurs“ (1/4).

Permainingame susitikime likus žaisti 2 minutes svečiai pirmavo tik dviem taškais (112:110). Jalenas Williamsas tuomet realizavo dvitaškį, tokios pačios vertės metimais apsikeitė ir Jeremy Sochanas bei Eugene’as Omoruyi (116:112).

„Spurs“ savo atakos metu taškų nepelnė net trimis bandymais, o rungtynes galiausiai uždarė J.Williamso baudų metimai. Dvyliktuoju šaukimu šių metų naujokų biržoje pakviestas J.Williamsas per 31 minutę pelnė 21 tašką (6/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/7 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Thunder“ nuskynė jau ketvirtąją pergalę paeiliui, nors šios serijos sureikšminti ir nederėtų. Dvi pergalės pasiektos prieš užsienio klubus (Adelaidės „36ers“ ir Rananos „Maccabi“), kitos – prieš būsimo sezono autsaiderius („Spurs“ ir Detroito „Pistons“). San Antonijaus klubą nesėkmingai gelbėti mėgino Joshua Primo.

Antrąjį sezoną NBA pradedantis 19-metis per 24 minutes pelnė 23 taškus (7/8 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus, po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

„Thunder“: Jalenas Williamsas 21 (6/7 dvitaškių), Joshas Giddey 18 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Tre Mannas 17 (6 rez. perd., 4/8 tritaškių), Luguentzas Dortas 12 (0/4 tritaškių), Ousmane’as Diengas 11, Dariusas Bazley ir Aleksejus Pokuševskis (6 atk. kam.) po 8.

„Spurs“: Joshua Primo 23, Keldonas Johnsonas 19 (0/5 tritaškių), Devinas Vassellas 18 (1/6 tritaškių), Dougas McDermottas 11, Tre Jonesas 10 (8 atk. kam.).