Milvokio „Bucks“ komanda po pratęsimo pareikalavusios kovos laimėjo lemiamas Rytų pusfinalio rungtynes.

Mike’o Budenholzerio auklėtiniai svečiuose 115:111 (25:28, 22:25, 35:28, 27:28, 6:2) įveikė Bruklino „Nets“ ekipą.

„Bucks“ seriją laimėjo 4 - 3 ir Rytų finale susitiks su Atlantos „Hawks“ ir Filadelfijos „76ers“ poros laimėtoja.

Giannis Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 40 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, Khrisas Middletonas surinko 23.

Pralaimėjusiems Kevinas Durantas pelnė 48 taškus, bet pataikė 17 metimų iš 36. Jameso Hardeno sąskaitoje - 22 taškai ir du taiklūs tritaškiai iš 12. „Nets“ komandai atsarginiai nepelnė nei taško.

K.Durantas šiąnakt žaidė net 53 minutes, o komanda vertėsi be traumuoto Kyrie Irvingo.

Pratęsimą nulėmė K.Durantas, kuris paskutinę mačo minutę pelnė visus keturis rungtynių taškus, įskaitant ir dvitaškį likus žaisti 1,6 sekundei minant tritaškio liniją.

Pratęsimo pradžioje „Nets“ į priekį išvedė Bruce’as Brownas, bet per likusį laiką šeimininkai nepelnė nei vieno taško.

Tačiau „Bucks“ puldama irgi strigo ir tik likus 40 sekundžių Khris Middletono metimas išvedė svečius į priekį.

Per paskutines 34 sekundes K.Durantas dukart prametė metimus, o po to paskutinę mačo sekundę Brooko Lopezo baudų metimai įtvirtino „Bucks“ pergalę.

„Bucks“ komanda Rytų konferencijos finale žais antrą kartą per trejus metus.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (13 atk. kam.), Khrisas Middletonas 23 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, Jrue Holiday 13, P.J.Tuckeris 11.

„Nets“: Kevinas Durantas 48 (9 atk. kam.), Jamesas Hardenas 22 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Blake’as Griffinas 17, Bruce’as Brownas 14, Joe Harrisas 10.