Negyjantis „Bayern“ pacientas Franckas Ribery: skausmai manęs nepalieka

Apie greitą Miuncheno „Bayern“ žvaigždės 32 metų Francko Ribery sugrįžimą į futbolo aikštę kol kas negali būti nė kalbos. Prancūzas vis dar jaučia prieš šešis mėnesius gautos kojos traumos padarinius ir didelio krūvio negali pakelti. „Negalite net įsivaizduoti, kai tai mane nervina. Viską darau, ką man liepia , tačiau skausmai tiesiog neišnyksta“, - teigė saugas.

„Nežinote, kaip tai sunku galvai. Tai siutina“, - liejo savo skausmą F. Ribery. Penktadienį jo laukia dar vienas medicininis tyrimas. Tuomet turi būti priimtas sprendimas, kaip toliau vyks reabilitacija. Liepos mėnesį F. Ribery buvo nuimtas gipsas.

Nelemtoji trauma buvo gauta kovo 11 dieną, kai “Bayern” žaidė Čempionų lygos rungtynes su Donecko klubu (7:0). Iš pradžių buvo tvirtinta, kad futbolininkas sugrįš po kelių dienų, tačiau F. Ribery aikštėje nepasirodė jau beveik pusę metų.

Prieš sezono pradžią klubo vadovas Karl-Heinzas Rummenigge atsargiai užsiminė, kad šviesa tunelio gale jau matyti ir Franckas netolimoje ateityje vėl psirodys. Apie gerėjančią situaciją kalbėjo ir treneris Pepas Guardiola.

Kaip visa tai slegia prancūzą, jis pats kalbėjo viename interviu: „Tai katastrofa. Turiu viską, apie ką galiu svajoti gyvenime, tačiau nesu laisvas. Turiu treniruotis, kad būčiau laimingas.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų