NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis buvo užbaigtas geriausių lygos krepšininkų rungtynėmis, kuriose pergalę 184:175 (46:46, 53:46, 59:49, 26:34) iškovojo Giannio Antetokounmpo suburta komanda, kuri pranoko LeBrono Jameso ekipą.

Nugalėtojų gretose buvo ir trečią sykį „Visų žvaigždžių“ rungtynėse karjeroje žaidęs Domantas Sabonis. Lietuvis per 11 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvit), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė dvi klaidas.

Per ankstesnius du pasirodymus „Visų žvaigždžių“ rungtynėse D. Sabonis buvo pelnęs po du taškus, tad šiandien aukštaūgis pasiekė asmeninį rekordą.

Šio vakaro komandas sudarė šie dvyliktukai, kuriuos Gianns ir L. Jamesas pasirinko prieš prasidedant rungtynėms:

Mačas prasidėjo įspūdingu G.Antetokounmpo  dėjimu. Pirmajame kėlinyje gražiais momentais lepino Ja Morantas, L. Jamesas, Jasonas Tatumas ir kiti, o aikštėje dar vyko kova taškas į tašką.

Aikštėje ir toliau krepšininkai demonstravo gražius dėjimus, bet nežaidė abu kapitonai. G.Antetokounmpo dar pirmajame kėlinyje iškart paliko aikštę dėl traumos, kurią buvo patyręs mače prieš šio savaitgalio šventę.

Po pertraukos L. Jamesas irgi susižeidė ranką ir daugiau ant parketo neišbėgo.

Trečiajame kėlinyje aikštėje buvo galima matyti ne tik dėjimus, bet prabudo ir snaiperiai. Jasonas Tatumas apskitai mače pataikė septynis tritaškius, D.Mitchellas ir D. Lillardas įmetė po keturis.

Komandos, kaip įprasta, gynyboje nepersistengė, bet ją labiau suaktyvino ketvirtajame kėlinyje.

Būtent tada lemiamą persvarą Giannio Antetokounmpo suburta komanda ir įgijo, kai vienu metu pirmavo jau dviženkliu taškų skaičiumi ir galiausiai šventė pergalę.

Naudingiausiu mačo žaidėju buvo pripažintas visų laikų „Visų žvaigždžių“ rungtynių rezulatyvumo rekordą pagerinęs Bostono „Celics“ lyderis Jasonas Tatumas.

Jis per 35 minutes įmetė 55 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Ankstesnis rekordas buvo 52 taškai.

Mače nepasižymėjo tik D. Sabonio komnandos draugas De’Aaronas Foxas ir Paulas George’as.

„Giannis komanda“: Jaysonas Tatumas 55 (12/13 dvit., 10/18 trit., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Donovanas Mitchellas 40 (7/8 dvit., 8/17 trit., 10 rez. perd.), Damianas Lillardas 26 (8/20 trit.), Lauri Markkanenas 13 (1/6 trit., 7 atk. kam.), Pascalis Siakamas 12 (7 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 9 (7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 8 (6 atk. kam.).

„LeBrono komanda“: Jaylenas Brownas 35 (13/15 dvit., 3/12 trit., 14 atk. kam.), Kyrie Irvingas 32 (10/13 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam., 15 rez. perd.), Joelas Embiidas 32 (10/11 dvit., 4/8 trit., 7 atk. kam.), Tyrese Haliburtonas 18 (4/6 trit.), LeBronas Jamesas 13, Anthony Edwardsas 12, Julius Randle 11.