NBA vadovas apie Europos klubų invaziją: „Tai sumenkintų lygos kokybę“

Pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) vadovai anksčiau ne kartą viešai kalbėjo apie galimą plėtrą į Europos žemyną.

Tačiau praėjusią savaitę Londone apsilankęs dabartinis lygos komisaras Adamas Silveris panašu, kad keičia savo toną.

Anglijos sostinėje vykusią NBA akistatą tarp Niujorko „Knicks“ ir Vašingtono „Wizards“ stebėjęs A. Silveris leidiniui „The Guardian“ aiškino, kad lyga dar nėra pasiruošusi plėtrai.

Anot amerikiečio, nėra sugalvota, kaip reikėtų susidoroti su logistikos, rungtynių dažnumo, arenų kokybės, kelionių klausimais.

Ir nors Europoje krepšinio populiarumas auga pakankamai greitai, NBA vadovas mato ne vieną opią problemą.

A. Silveris pabrėžė, kad nerimą kelia ne tik kelionės, bet ir laiko zonos, didelis nuovargis, bei miego režimo pokyčiai, dėl ko padidėtų krepšininkų traumų rizika.

Bendraudamas su britų žiniasklaida, NBA komisaras galiausiai užsiminė, kad galėtų būti sukurtas Europos divizionas, kuris žaistų atskirai.

Tiesa, šioje situacijoje A. Silveris mato kitą pavojų – Senojo žemyno komandos galėtų pakenkti NBA krepšinio kokybei.

„Per daugelį metų NBA padarėme milžinišką progresą. O šiuo metu turime daug labai gerų komandų.

Jeigu prijungtume naują Europos divizioną, turėtume apie 90 naujų krepšininkų (jei būtų 6 komandos – aut.past.). Nemanau, kad mes jau esame tam pasiruošę, galiausiai tai sumenkintų NBA kokybę. Aš vis dar galvoju, kad 30 komandų lyga yra optimalus variantas“,- sakė A. Silveris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų