Naujas Ronaldo treneris rūko kaip kaminas: keli pakeliai jam – ne riba cigaretę keičia kas 12 minučių

Londono „Chelsea“ klube vienerius metus praleidęs ir prieš kelias dienas su Turino „Juventus“ rankomis sukirtęs italas Maurizio Sarri futbolo bendruomenei įsimins toli gražu ne tik dėl pasiekimų su komandomis.

9

Italų specialistas nė akimirką nenustoja galvoti apie vieną žalingą įprotį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M. Sarri – didžiausias futbolo rūkorius

Skaičiuojama, kad per parą M. Sarri surūko apie 80 vienetų cigarečių, o jei to daryti negali, pavyzdžiui, rungtynių ir treniruočių metu, jis čiaumoja cigaretę priminenatį „guminuką“.

Užkulisiuose anksčiau kalbėta, kad vos italui prisijungus prie „Chelsea“, Londono klubo organizacijos atstovai sumanė įrengti atskirą rūkymo zoną, skirtą būtent jam. Tiesa, vėliau šios idėjos buvo atsisakyta.

Nesunku suskaičiuoti, kad jei M. Sarri per parą miega 8 valandas, o likusį laiką praleidžia atsikėlęs, jis cigaretę rūko kas 12 minučių.

Jungtinėje Karalystėje vidutinė cigarečių pakelio kaina siekia apie 11,5 svaro, o tai reiškia, kad vien per parą specialistas išleidžia apie 46 svarus savo įpročiui patenkinti.

Per mėnesį tai siekia įspūdingą 1400 svarų sumą.

Dabar M. Sarri grįžta į Italiją, kur dirbo ir anksčiau. Tiesa, iki šiol jis vadovavo „Napoli“ klubui.

Įdomu tai, kad „Napoli“ stadione, kaip ir dar keliuose Italijos futbolo arenose, rūkyti leidžiama, todėl cigaretės strategas nevengia ir rungtynių metu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų