Naujas „Pacers“ treneris iškėlė uždavinį Domantui Saboniui: „Jis taptų dar sunkiau sustabdomas“

Pastaraisiais sezonais Domantas Sabonis tapo turbūt svarbiausiu Indianos „Pacers“ žaidėju, aplink kurį sukasi visas žaidimas. Tačiau lietuvio žaidime buvo vienas trūkumas, kurį nori išspręsti naujas klubo treneris Rickas Carslisle’as.

Praėjusį sezoną 25-ejų lietuvis rinko po 20,3 taško, atkovodavo 12 kamuolių ir atlikdavo 6,7 rezultatyvaus perdavimo, bet tritaškius realizuodavo vos 32,1 proc. tikslumu.

„Kitas logiškas žingsnis yra dirbti ir laipsniškai gerinti tritaškį metimą. Jeigu sugebėsi suderinti nuolatinį žaidimą ties tritaškiu su tokiu žaidimu arčiau krepšio, kokį rodo jis – tai pavers Domą dar sunkiau sustabdomu“, – dėstė R. Carlisle’as.

Pats D. Sabonis pripažino, kad treniruotėse treneris įtraukia daugiau derinių, kurie orientuoti į tritaškių metimą – vienas iš derinių, kurį mėgsta R. Carlisle’as ir kurį naudojo Dalaso „Mavericks“ komandoje, kai visi penki žaidėjai ataką pradeda išsidėstę ties tritaškiu.

Tokio derinio metu svarbu, kad visi penki žaidėjai būtų pavojingi atakuodami iš toli.

„Mes visi turime pratintis prie žaidimo kitokiu stiliumi. Kol kas treniruočių stovykloje viskas klostosi gerai“, – sakė D. Sabonis.

Lietuvis kiekvieną vasarą dirbdavo ties tritaškiu metimu, bet šią skyrė dar didesnį dėmesį po pokalbio su R. Carlisle’u ir dirbo su vienu iš asistentų Jenny Bouceku tobulindamas techniką.

„Mūsų aukštaūgiai turi toliau gerinti pataikymą iš tritaškio zonos. Tai itin svarbi šiuolaikinio žaidimo dalis. Tai procesas. Turime tobulinti šiuos vyrukus, kad jie suprastų iš kur ateina jų metimai ir kaip susikurti jiem progą“, – teigė „Pacers“ treneris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų