Pralaimėjimą ikisezoninėse NBA rungtynėse patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda, kuri po pratęsimo 115:121 (38:25, 21:31, 24:27, 28:28, 4:10) nusileido „Golden State Warriors“.

Lietuvis buvo rezultatyviausias komandos gretose ir per 25 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė dvi klaidas ir tris kartus pažeidė taisykles.

„Kings“ puikiai pradėjo rungtynes ir ėmė tolti nuo varžovų. Vienu metu pirmajame kėlinyje jie pirmavo 33:18. Tiesa, varžovai skirtumą greitai sumažino ir visada išliko netoli „Kings“.

O antroje mačo pusėje jau vyko atkakli kova taškas į tašką.

Likus 10 sek. iki ketvirtojo kėlinio  „Kings“ atsilikinėjo dviem taškais, bet tada J. Fordas pelnė dvitaškį, o kitoje atakoje „Golden State Warriors“ suklydo, tad komandos žaidė pratęsimą.

Jame „Golden State Warriors“ pasirodė geriau, kai pelnė penkis taškus be atsako, šiek tiek atitrūko, Sakramento ekipa keliskart suklydo ir galiausiai pripažino varžovų pranašumą.

Beje, tiek lietuvis, tiek kiti „Kings“ startinio penketia lemiamu mačo matu nežaidė. Jie nuo nuo suolo stebėjo ketvirtąįį kėlinį ir pratęsimą.

Nugalėtojms Jonathanas Kuminga pelnė 28 taškus, Andrew Wiginas pridėjo 20, Lesteris Quinonesas 18.

„Kings“ lietuviui geriausiai talkino 17 įmetęs De'Aronas Foxas, po 11 pridėjo Try'us Lylesas ir Keonas Ellisas.