0

Naudingiausiu Eurolygos „Top 16“ etapo šeštosios savaitės žaidėju tapo Vitorijos „Caja Laboral“ komandos gynėjas Fernando San Emeterio, kuris lemiamose rungtynėse su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa surinko 34 naudingumo balus.

27 metų 198 cm ūgio krepšininkas per 36 minutes surinko 19 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 2/2, baudos 5/6) taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo bei išrpovokavo 8 varžovų pražangas.

Vitorijos ekipa laimėjo rungtynes rezultatu 77:68 ir pateko į ketvirtfinalį.

Antroji vieta atiteko Stambulo „Fenerbahce Ulker“ klubo puolėjui Emirui Preldžičiui, kuris susitikime su Valensijos „Power Electronics“ krepšininkais surinko 25 naudingumo balus.

22 minutes rungtyniavęs krepšininkas pelnė 20 (dvitaškiai 3/4, tritaškiai 3/6, baudos 5/7) taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei išprovokavo 7 varžovų pražangas.

Nepaisant šio pasirodymo, Turkijos čempionai patyrė nesėkmę 68:82 ir baigė kovas turnyre.

Į naudingiausių žaidėjų penketuką taip pat pateko Dmitris Diamantidis (24 naud. bal.) bei Janas Vesely ir Jamontas Gordonas (po 23 naud. bal.).