NBA daug įvyko tikras nervų karas, kuriame Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/23) 95:106 (24:31, 34:27, 22:26, 15:22) nusileido Majamio „Heat“ (31/25) ekipai.

Pirmąją mačo pusę komandos sužaidė lygiai (58:58), įtampos netrūko ir po ilgosios pertraukos. Kivirčų kibirkštys atvirą ugnį įskėlė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai Zionas Williamsonas krito sugriebtas Kevino Love’o. Po masinio konflikto išvaryti buvo Naji Marshallas, Jose Alvarado, Jimmy Butleris ir Thomasas Bryantas.

Ryškiausią savo žvaigždę praradę „Heat“ leido varžovams išsiveržti į priekį (89:91), tačiau netrukus patys atsakė spurtu 11:0 ir įgytą pranašumą išlaikė iki finalinės sirenos.

J. Valančiūnas šiose rungtynėse pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis surinko 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Bamas Adebayo, kurio sąskaitoje – 24 taškai, 7 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Pelicanas“ komandoje rezultatyviausias buvo Zionas Williamsonas, kuris surinko 23 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Bamas Adebayo 24 (7 atk. kam., 11/18 dvitaškių), Jimmy Butleris 23 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Duncanas Robinsonas 17 (5/11 tritaškių), Tyleris Herro 15 (6 atk. kam., 3/5 tritaškių), Jaime Jaquezas ir Calebas Martinas (5 atk. kam.) po 8.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Herbertas Jonesas 19 (5 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Jordanas Hawkinsas 14 (3/12 tritaškių), Jonas Valančiūnas 12 (10 atk. kam.), Larry Nance’as 10 (9 atk. kam., 5/5 dvitaškių).