• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pajėgiausi Baltijos šalių motociklų žiedinių lenktynių meistrai vasaros sezoną tradiciškai pradės Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje - savaitgalį (gegužės 2-3 dienomis) čia rengiamos tarptautinės motociklų žiedinės lenktynės „Dolce banko“ taurei laimėti, kurios kartu yra ir Lietuvos bei Latvijos motociklų žiedinių lenktynių čempionatų pirmieji etapai, o motoakrobatai varžysis Baltijos šalių čempionato pirmajame etape.

REKLAMA
REKLAMA

Trečiadienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje varžybų vyriausiasis komisaras Eduardas Jakas sakė, kad sezono atidarymo šventę lietuviams patikėta surengti neatsitiktinai. Kačerginėje jau įvyko nemažai svarbių motociklų žiedinių lenktynių, kurių organizacija buvo patenkinti tiek sportininkai, tiek žiūrovai.

REKLAMA

Lenktynių išvakarėse šalyje bus atidarytas baikerių sezonas, tad žiedinės lenktynės papildys ir pratęs sezono pradžios šventę. Varžybose dalyvaus pajėgiausi lenktynininkai ne tik Lietuvos, Latvijos, bet ir Estijos bei Lenkijos.

Nors paraiškos varžyboms bus priimamos iki pat jų pradžios, dalyvių sąraše jau dabar nestinga garsenybių. Lietuvos garbę gins daugkartinis šalies čempionas Šarūnas Pladas, atskirų klasių nugalėtojai ir prizininkai Julijus Čibirka, Remigijus Sadauskas, Vitalijus Liniovas, Nauris Pilkionis, Tomas Sokolovas ir daugelis kitų.

REKLAMA
REKLAMA

Šiemet visos lenktynės, įskaitant ir kvalifikacinius važiavimus, perkeltos į vieną dieną - gegužės 3-iąją.

Nuo ankstaus sekmadienio ryto vyks treniruotės, o 12 val. jau prasidės kvalifikaciniai važiavimai. 14.00 val. bus duotas startas lenktynėms. Apdovanojimo ceremoniją planuojama surengti pasibaigus lenktynėms apie 17.30 val.

Tarptautines motociklų žiedines lenktynes „Dolce banko“ taurei laimėti organizuoja Lietuvos motociklų sporto federacija, Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) viešoji įstaiga „Nemuno žiedas“, asociacija „Dolce Moto“ bei organizacinis komitetas, vadovaujamas Kauno rajono mero Valerijaus Makūno.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų