šarūnas pladas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „šarūnas pladas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „šarūnas pladas“.

Kada galima sakyti, kad mokate vairuoti motociklą: įveikti kilometrai ir prabėgę metai – dar ne viskas

Mokėjimas vairuoti – labai neapibrėžtas, mat kiekvienas vairuotojas šį apibrėžimą supranta skirtingai. Vieni teigia, kad vairuoti išmokstama daug laiko praleidus prie vairo, kiti tikina, kad tikrasis meistriškumas atsiskleidžia uždarose lenktynių trasose. Ir nors abiem atvejais yra tiesos, patyrę motociklininkai papasakojo, kokia yra realybė bei kaip požiūris keičiasi tuomet, kai savo sugebėjimus tenka pademonstruoti profesionalioje vairavimo pamokoje.
2024-05-28

Po patyrusio motociklininko avarijos – LMSF žinia dėl klaidingos informacijos

Šią savaitę „Nemuno žiedo“ trasoje avariją patyrus Lietuvos plento žiedo čempionui Šarūnui Pladui žiniasklaidoje imta spekuliuoti dėl incidento aplinkybių. Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) skelbė, kad avarija įvyko treniruotės metu, o po jos sunkiai susižalojęs sportininkas iškart buvo išvežtas su greitąja į Kauno klinikas. Nelaimingas atsitikimas įvyko laisvosios LMSF treniruotės metu, todėl medikai trasoje budėti neprivalėjo.
2024-05-12

Kačerginės trasoje avariją patyręs Lietuvos motociklininkas – sunkios būklės

Lietuvos motociklų sporto federacija skelbia, kad avariją treniruotės metu patyrė Lietuvos plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas. „Vakar treniruotės metu Nemuno žiedo trasoje krito plento žiedo čempionas Šarūnas Pladas. Jis išvežtas su greitąja į Kauno klinikas, šiuo metu gydomas. Šarūnai, esame mintimis su tavimi, būk toks pats stiprus ir nenugalimas kaip ir varžybų metu. Labai palaikome tave ir visą tavo šeimą“, – rašoma federacijos „Facebook“ puslapyje.
2024-05-08

Lietuvoje įkurta motociklų vairavimo akademija: profesionalai padės tobulinti vairavimo įgūdžius

Statistika rodo, jog motociklų Lietuvos gatvėse nuosekliai didėja jau ne vienerius metus – štai vien per 2023 metus pirmą kartą Lietuvoje registruoti net 10 876 motoroleriai bei motociklai. Augant motociklininkų kiekiui keliuose, lygiagrečiai atsirado poreikis važiavimo šiomis transporto priemonėmis įgūdžių tobulinimui ir visai neseniai Lietuvoje buvo įkurta motociklų vairavimo akademija, kurioje norintieji galės pagilinti tiek savo teorinius, tiek praktinius vairavimo įgūdžius.
2024-03-12

Sekmadienio popietę į „Nemuno žiedą“ rinksis ne tik pajėgiausi šalies motociklininkai: atvyks britų žvaigždė

Sekmadienį į vienintelę žiedinę trasą Lietuvoje atvykę žiūrovai išvys didžiausią motosporto renginį šiais metais. Pirmą kartą Lietuvos motosporto istorijoje į šalį atskrendą britų lenktynininkas Leonas Jeacockas, kuris praeityje yra dalyvavęs turbūt pačiame stipriausiame Europos nacionaliniame „British Superbike Championship“ čempionate. Leonas Jeacockas yra nusiteikęs atvažiuoti į pačią mūsų namų trasą ir mesti pirštinę ryškiausiai šalies motorsporto žvaigždei Šarūnui Pladui.
2023-08-04

Šarūnas Pladas grįžta į galingiausių motociklų klasę

Greičiausias Lietuvos motociklininkas, vienintelės šalyje lenktynių trasos Kačerginės „Nemuno žiedo“ rekordininkas Šarūnas Pladas grįžta į galingiausią klasę šalies čempionate. 2018-ųjų sezone jis BMW S1000RR motociklu varžysis „Superbike“ klasėje. 1 min. 10,109 sek. – toks šiandien yra greičiausias Kačerginės „Nemuno žiede“ įveiktas ratas. Tokį rezultatą dar 2011 m. užfiksavo Š. Pladas, trasos rekordą gerinęs kone kasmet nuo 2003-iųjų.
2018-03-15

Šarūnas Pladas ieškos plento žiedo talentų

Netrukus prasidėsiančiame Baltijos šalių plento žiedo motociklų čempionate „Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly“ motociklininkai vėl kausis dėl Šarūno Plado taurės. Tiesa, pats renginiuose „Nemuno žiede“ dalyvausiantis greičiausiasis Lietuvos plento žiedo motociklininkas Š. Pladas šįkart akyliau stebės dalyvius bei žada tarp pradedančiųjų ieškoti talentų sportinio važiavimo mokymui. „Šiais metais šiek tiek į šoną atidedu savo kaip sportininko planus ir užimsiu trenerio poziciją.
2017-05-10

Pirmą kartą Lietuvoje vyks automobilių ir motociklų sporto paroda

Balandžio 27–28 d. Kaune vyks pirmoji Lietuvos automobilių ir motociklų sporto paroda. Lietuvos sporto universiteto lengvosios atletikos manieže vyksiančiame renginyje žiūrovai vienoje vietoje galės išvysti įdomiausią ir greičiausią mūsų šalies lenktynininkų techniką bei susipažinti su jais pačiais.
2013-03-15

Ilgų distancijų žiedinėse lenktynėse kovos automobilių ir motociklų vairuotojai

Šį savaitgalį Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje užvirs kova dėl šių metų Lietuvos automobilių ilgų distancijų žiedinių ir plento žiedo motociklų lenktynių čempionų vardų. Automobilių lenktynininkai į pirmą kartą Lietuvoje organizuojamo čempionato atidarymą rinksis šeštadienį, o sekmadienį trasoje dėl greičiausiojo vardo varžysis motociklininkai.
2012-05-18

Motociklų žiedinių lenktynių meistrai sezoną pradės Kačerginėje

Pajėgiausi Baltijos šalių motociklų žiedinių lenktynių meistrai vasaros sezoną tradiciškai pradės Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje - savaitgalį (gegužės 2-3 dienomis) čia rengiamos tarptautinės motociklų žiedinės lenktynės „Dolce banko“ taurei laimėti, kurios kartu yra ir Lietuvos bei Latvijos motociklų žiedinių lenktynių čempionatų pirmieji etapai, o motoakrobatai varžysis Baltijos šalių čempionato pirmajame etape.
2009-04-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų