Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo Monako „AS Monaco“ (2-0) klubas, kurio marškinėlius vilki Donatas Motiejūnas.Lietuvio atstovaujama ekipa namuose po pratęsimo 95:92 (12:20, 24:15, 22:25, 24:22, 13:10) palaužė titulą ginančius Stambulo „Anadolu Efes“ (1-1) krepšininkus.

D.Motiejūnas ant parketo praleido 23 minutes, per kurias pasižymėjo 14 taškų (7/8 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 6 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkų startas nebuvo lengvas. Jau pirmajame kėlinyje šie turėjo 9 taškų deficitą (6:15).

Antrajame ketvirtyje pastarieji atsitiesė. Ne tik nurėžė visą atsilikimą, tačiau tai pavertė ir 5 taškų pranašumu (27:22).

Vėliau rungtynės klostėsi apylygiai, o prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei po Willo Clyburno taško ekipas skyrė dvitaškis (80:82).

Lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Mike‘as Jamesas. Atakų organizatorius likus žaisti 29 sekundes dviemis taškais lygino rezultatą (82:82).

Per likusį laiką savo šansą turėjo Vasilije Micičius ir tas pats M.Jamesas, tačiau abiejų žaidėjų metimai tikslo nepasiekė.

Pratęsimo pradžioje aikštės šeimininkai startavo galingiau ir ėmė tolti (86:82). Nepaisant to, prieš paskutinę minutę V.Micičius rezultatą lygino (88:88).

Visgi, ir vėl svarbiu momentu žodį tarė M.Jamesas (90:88). Likus 18 sekundžių, baudų metimus dar realizavo Alpha Diallo ir skirtumas tapo 4 taškai (92:88).

Susitikimo pabaigoje du taškus dar pelnė Achille Polonara, tačiau tai jau situacijos ant parketo nekeitė ir pergalė atiteko šeimininkams – 95:92.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 19 (4/9 dvit., 1/5 trit., 8/9 baud.), Alpha Diallo 15 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Donatas Motiejūnas ir Adrienas Moermanas po 14, Elie Okobo (5 rez. perd.) ir Donta Hallas po 9.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 27 (4/9 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud., 6 rez. perd., 33 n. b.), Vasilije Micičius 20 (5/10 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Amathas M‘Baye 13, Tiboras Pleissas ir Rodrigue‘as Beauboisas po 10.