Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ (1-1) komanda su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu. Graikijos klubas svečiuose po sunkaus mūšio 77:75 (18:24, 24:14, 15:18, 20:19) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (0-2) krepšininkus.

M.Grigonis per 25 minutes pelnė 17 taškų (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

A.Gudaitis ant parketo praleido 17 minučių, pasižymėjo 12 taškų (4/5 dvit., 4/7 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, blokuotu metimu, 4 išprovokuotomis pražangomis, klaida ir 16 naudingumo balų.

Visas rungtynes vyravo atkakli kova. Didžiausias atstumas tarp ekipų buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai serbai turėjo 7 taškų pranašumą (66:73).

Nepaisant to, juo pasinaudoti nepavyko ir šis buvo iššvaistytas vėjais. Po to momento svečiai atsakė atkarpa 9-0 ir persvėrė rezultatą (75:73).

Benas Bentilas nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultato ir pataikė tik vieną baudos metimą (75:74). Netrukus sekė pražanga prieš Parisą Lee, kuris realizavo abu metimus (77:74).

Graikai taip pat nusprendė prasižengė. Ognjenas Dobričius pataikė pirmą baudos metimą, prametė antrą, tačiau prie kamuolio pirmasis buvo Derrickas Williamsas, kuris ir neleido varžovams užpulti bei išplėšti galimo pratęsimo ar pergalės – 77:75.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 17 (2/2 dvit., 3/4 trit., 4/5 baud.), Artūras Gudaitis 12, Mateuszas Ponitka 10, Georgios Papagiannis 9 (7 atk. kam.), Derrickas Williamsas ir Andrew Andrewsas (5 kld.) po 8.

„Crvena Zvezda“: Benas Bentilas 18 (4/7 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), Hassanas Martinas 12, Luka Mitrovičius 8, Ognjenas Dobričius ir Nikola Ivanovičius po 7.