Pirmadienį Euro 2020 čempionato aštuntfinalio trileryje Ispanijos rinktinė po pratęsimo 5 – 3 pralaužė Kroatijos futbolininkus bei ketvirtfinalyje susikaus su taip pat neįtikėtiną trilerį išgyvenusia ir po baudinių serijos Prancūziją įveikusia Šveicarija.

Vieną iš įvarčių pratęsime pelnė ispanas Alvaro Morata, kuris po susitikimo jį skyrė savo šeimai, pastarosiomis dienomis sulaukusiai daugybės grasinimų.

Morata įvartį pelnė 100-ąją minutę po to, kai Kroatija sugebėjo sugrįžti atsiliekant 1:3 ir vos per keletą minučių išplėšti pratęsimą.

Tai buvo pirmoji Ispanijos rinktinės pergalė pagrindinių turnyrų atkrintamosiose nuo 2012 m.

Morata dar praėjusią savaitę atskleidė, kad jo šeima sulaukia grasinančių žinučių iš sirgalių dėl to, kad jis neišnaudojo šanso įmušti įvartį grupių etapo rungtynėse Sevilijoje, o tada Ispanijos rinktinės treneris Luisas Enrique reikalavo policijos imtis veiksmų šiuo klausimu.

„Per pastarąsias kelias savaites matėme dalykų, kurie man yra nemalonūs, tačiau didžioji Ispanijos dalis mane palaikė“, – sakė Morata. – Įvartis skirtas mano žmonai, vaikams ir šeimai, visiems, kurie mane palaiko. Dažnai tam, kad galėtum mėgautis geromis akimirkomis, turi išgyventi sunkias ir kentėti“.

Morata rungtyniavo visose ketveriose Ispanijos rinktinės Euro 2020 čempionato rungtynėse ir nors L.Enrique niekada juo neabejojo, tačiau dabar išskirtinai pagyrė.

„Nemanau, kad pasaulyje yra nors vienas treneris, kuris nesižavėtų, nevertintų ir negirtų tokio žaidėjo kaip A.Morata“, – sakė L.Enrique. – Jis sugeba suteikti tęstinumą, ginasi taip, lyg būtų vidurio gynėjas, dominuoja ore, pelno įvarčius ir yra stiprus. Turime labai vertinti tai, kad Alvaro yra rinktinėje“.