Argentinos rinktinė „Copa America“ turnyre įvykusiose rungtynėse užtikrintai 4:1 sutriuškino Bolivijos futbolininkus.

Šiame susitikime ypatingą pasiekimą užfiksavo Lionelis Messi, kuris tapo daugiausiai rungtynių Argentinos rinktinėje sužaidusiu futbolininku – 148. Šis rekordas iki šiol priklausė buvusiam komandos draugui Javierui Mascherano – 147.

Alejandro Gomezas jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė Argentinos rinktinę į priekį 1:0.

Lionelis Messi 33-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino argentiniečių pranašumą 2:0.

Jeysonas Chura 39-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

L.Messi 42-ąją minutę nuostabiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Erwinas Saavedra 60-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:3.

Lautaro Martinezas 65-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir nukreipė jį tiksliai į vartų tinklą 4:1.

Lisandro Martinezas 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Galutinai paaiškėjo ir atkrintamojo etapo poros. Argentina ketvirtfinalyje kausis su Ekvadoru, Brazilija susitiks su Čile, Urugvajus su Kolumbija, o Peru su Paragvajumi.