Jau dešimtąją pergalę iš eilės Italijos krepšinio čempionate iškovojo du lietuvius savo gretose turintis Sienos „Montepaschi“ klubas, kuris sekmadieni namuose 96:81 (28:16, 25:26, 21:19, 22:20) įveikė Riečio „Solsonica“ krepšininkus.

24 minutes aikštelėje praleidęs Kšištofas Lavrinovičius pelnė 18 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 2/4, baudos 10/10) taškų, atkovojo 9 kamuolius, perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 7 varžovų pražangas bei 3 kartus pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 27 minutes į varžovų krepšį įmetė 15 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 0/2, baudos 7/8) taškų, atkovojo 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei prasižengė 2 kartus.

Nugalėtojams Terrellas McIntyre'as (11 rez. perd.) surinko 22, Romainas Sato - 21 tašką.

Svečių gretose pasižymėjo Vangelis Skalvosas (19 tšk.), Jiri Hubalekas ir Patricio Prato (po 15 tšk.).