Donatas Motiejūnas nebuvo ryškus, bet įspūdingos atkarpos ir Mike’o Jameso siautulio trečiame kėlinyje įkvėptas „Monaco“ išlygino Eurolygos ketvirtfinalio serijos rezultatą su Pirėjo „Olympiacos“.

„Monaco“ svečiuose triumfavo 96:72 (10:16, 30:12, 29:23, 27:21).

Dabar serijoje iki trijų pergalių – lygybė 1-1. Kitos dvi rungtynės bus žaidžiamos Monake.

D. Motiejūnas per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko tris naudingumo balus.

„Olympiakos“ galingai startavo – po keturių iš eilės Sašos Vezenkovo taškų ir Kosto Slouko tritaškio įgijo dviženklę persvarą 14:4.

„Monaco“ ją kiek apkarpė ir smogė antrame kėlinyje – laimėjo atkarpą net 20:0 ir šešių taškų deficitą pavertė 14 taškų pranašumu. Per šią atkarpą „Olympiakos“ taškų nesugebėjo pelnyti penkias minutes.

Trečiame kėlinyje pradėtą darbą pabaigė įsisiautėjęs M. Jamesas – gynėjas susmeigė keturis tritaškius, viso surinko 16 taškų ir „Monaco“ pradėjo triuškinti varžovus.

Tarp šio mačo teisėjų buvo ir lietuvis Gytis Vilius.

„Olympiakos“: S. Vezenkovas 14, T. Dorsey 12 ir K. Papanikolaou po 12, Sh. McKissicas 10.

„Monaco“: M. Jamesas 23, D. Andjusičius 19, D. Baconas 17.