Lionelio Messi atstovaujama Majamio „Inter“ komanda MLS lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Niujorko „Red Bulls“ futbolininkus ir nutraukė 11-os nelaimėtų susitikimų seriją.

Diogo Gomezas pirmojo kėlinio pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Majamio „Inter“ į priekį 1:0. Tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs ir MLS lygoje debiutavęs Lionelis Messi, kuris 89-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir įtvirtino komandos pergalę rezultatu 2:0.

Stebėti rungtynių „Red Bull“ stadione susirinko rekordinis sirgalių skaičius – kiek daugiau nei 26 tūkst. žmonių. Tuo tarpu bilietai kainavo daugiau nei 1 tūkst. JAV dolerių.

„Tiesiog pagaunu kartais save stebintį L. Messi vietoje to, kad vykdyčiau savo užduotį. Sunku išlikti susikaupusiam, kai tavęs yra toks puikus žaidėjas“, – pasakojo Majamio ekipos gynėjas Kamalis Milleris.