Mirusiu ketverius metus laikytas žaidėjas atsirado Vokietijoje

Vokietijos spauda praneša, kad net ketverius metus mirusiu laikytas buvęs futbolininkas Hiannickas Kamba yra sveikas ir gyvas.

Apie žaidėjo žūtį pranešta dar 2016 metų sausį, kai, buvo manoma, jis pateko į autoavariją gimtajame Konge. Apie mirtį skelbė aštuntojo diviziono klubas „VfB Huls“ klubas, kuriame jis žaidė. Tačiau dabar 33 metų vyras rastas dirbantis Gelzenkircheno energetikos bendrovėje.

Įtariama, kad vyras tiesiog tapo sukčiavimo auka. 2016 metų žiemą jo draugai paliko H.Kamba be dokumentų, pinigų ar telefono. Tuo pasinaudodama žmona suklastojo jo mirties liudijimą ir susižėrė šešiaženklę sumą. Anot pradėjo tyrimo, moteris yra pagrindinė įtariamoji šioje sukčiavimo byloje.

Ji pati kaltinimus neigia ir tikina apie tai, kad vyras gyvas, sužinojusi tik dabar. Pranešama, kad H.Kamba dar 2018 metais būdamas Konge užpildė dokumentus grįžimui į Vokietiją, tačiau dėl tam tikrų biurokratinių kliūčių šalį jie pasiekė visai neseniai

H.Kamba jaunystėje atstovavo Gelzenkircheno „Schalke“ jaunimo komandai, kurioje žaidė kartu su dabartiniu Vokietijos rinktinės vartininku Manueliu Neueriu. 2008-2015 metais jis žaidė Vokietijos žemesnių divizionų komandose.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų