8
Mindaugas Kuzminskas (nuotr. SCANPIX)

Mindaugas Kuzminskas Niujorko „Knicks“ starto penkete pakeitė kelio skausmus jaučiančią komandos žvaigždę Carmelo Anthony. Lietuvis žaidė daug ir gerai, bet jo ekipa suklupo – svečiuose 95:110 pralaimėjo Portlando „Trail Blazers“.

8

Šeimininkai rungtynes pradėjo 8:2 (3 minutė). Per šį laiką starto penkete rungtynes pradėjęs M. Kuzminskas kartą suklydo ir prametė iš toli.

Vėliau „Knicks“ rezultatą išlygino (14:14 – 7 min.). M. Kuzminskas prie spurto prisidėjo aštuoniais taškais. Lietuvis pataikė du tritaškius.

Tačiau tai buvo viskas. „Trail Blazers“ tvirtai perėmė iniciatyvą ir pirmavo visų likusių rungtynių metu. Dar pirmajame kėlinyje Portlando komandos pranašumas siekė 15 taškų – 35:20 (12 min.). Didžiausia šeimininkų persvara – 23 taškai (73:50 – 28 min.).

„Trail Blazers“ kovą dėl kamuolių laimėjo 50:40. Portlando krepšininkai tritaškius metė 52 procentų taiklumu – tikslą pasiekė 11 metimų iš 21.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė ir penkis rezultatyvius perdavimus atliko Damianas Lillardas. 20 taškų pridėjo CJ McCollumas. Jusufo Nurkičiaus sąskaitoje – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

M. Kuzminskas rungtynes pradėjo starto penkete ir ant parketo praleido 32 minutes. Lietuvis pelnė 14 taškų, atkovojo aštuonis kamuolius. Už jį daugiau ir rezultatyviau žaidė 18 taškų surinkęs, devynis kamuolius sugriebęs latvis Kristapas Porzingis ir 16 taškų pridėjęs Courtney Lee.

„Knicks“ (27 pergalės / 45 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje rikiuojasi 12-a. „Trail Blazers“ (33/38) – devinta Vakaruose.

Kitose nakties rungtynėse Bruklino „Nets“ 126:98 nugalėjo Finikso „Suns“, Dalaso „Mavericks“ – Los Andželo „Clippers“, San Antonijo „Spurs“ – 97:90 Memfio „Grizzlies“.

Aštuoni „Nets“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.