Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Niujorko „Knicks“ ekipa išvykoje 108:101 (26:34, 25:21, 21:20, 36:26) nusileido Jutos „Jazz“ klubui.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams iš Niujorko, jie ketvirtį laimėjo 34:26 ir truktelėjo į priekį, tačiau tada du kėlinius „Jazz“ atsilikimą karpė ir varžovus pavijo trečiojo pabaigoje.

Tada nemažai keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Jazz“ atsidūrė priekyje ir savo pozicijų nebeužleido.

Mindaugas Kuzminskas per 5 minutes prametė vienintelį mestą metimą ir kartą prasižengė, o jam būnant aikštėje „Knicks“ pelnė 2 taškais daugiau nei varžovai.

Nesustabdomas Jutos klube buvo Rudy Gobertas, kuris suvertė net 35 taškus ir prametė vos vieną metimą iš 14 bei atkovojo 13 kamuolių.

Niujorko komandoje 24 taškus ir 7 kamuolius susirinko latvis Kristaps Porzingis, 17 pelnė Derrickas Rose`as.

„Jazz“: R. Gobert (13 atk. kam., 13/14 met.) 35, G. Hayward (8 atk. kam.) 19, G. Hill (7 atk. kam.) 15, R. Neto ir J. Johnson po 10.

„Knicks“: K. Porzingis (7 atk. kam.) 24, D. Rose 17, C. Anthony 16, C. Lee 12, W. Hernangomez (10 atk. kam.) 9.