Vietos atkrintamosiose varžybose siekiantys Los Andželo „Lakers“ (39-38) krepšininkai įsirašė svarbią pergalę. Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 123:111 (27:29, 28:36, 35:18, 33:28) Minesotos „Timberwolves“ (39-39) komandą.

Po ilgos pertraukos Los Andželo ekipos pergalių ir nesėkmių balansas tapo teigiamas. Paskutinį kartą toks jis buvo praėjusių metų sausio mėnesį.

Be to, po šios pergalės „Lakers“ krepšininkai Vakarų konferencijos turnyro lentelėje pakilo į septintąją vietą. Nuo šeštos ir penktos vietos juos skiria dvi pergalės.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai buvo atsiplėšę 13 taškų skirtumu (55:68), tačiau svečiai iš Los Andželo baltos vėliavos nekėlė ir dar to pačio ketvirčio metu šiuos pavijo bei nurūko į priekį. Tą padaryti padėjo atkarpa 24-2. Po jos jau „Lakers“ klubas buvo priekyje dviženkliu atstumu (88:78).

Vėliau svečiai kontrolės iš rankų jau nepaleido. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar kiek padidėjo (108:94) ir D.Hamo auklėtiniai šventė pergalę Minesotoje – 123:111.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė Anthony Davisas. Aukštaūgis surinko 38 taškus ir atkovojo 17 atšokusių kamuolių.

„Lakers“: Anthony Davisas 38 (15/24 dvit., 0/2 trit., 8/10 baud., 17 atk. kam.), LeBronas Jamesas 18 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Austinas Reavesas 15, Jarredas Vanderbiltas ir D‘Angelo Russellas (10 rez. perd.) po 12, Dennisas Schroderis 11 (6 rez. perd.).

„Timberwolves“: Mike‘as Conley 25 (3/5 dvit., 4/6 trit., 7/8 baud., 7 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 23 (8 atk. kam.), Kyle‘as Andersonas 17 (6 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 15 (5 kld.), Rudy Gobertas 14 (11 atk. kam.), Anthony Edwardsas 11.