Pergalę NBA lygoje iškovojo Milvokio „Bucks“ (29-16). Be traumuoto lyderio Giannio Antetokounmpo žaidęs klubas namuose 130:122 (44:34, 23:40, 38:23, 255:5) pranoko Toronto „Raptors“ (20-25).

Pirmąjį kėlinį geriau sužaidė šeimininkai (44:34), bet antrajame jie įkrito į duobę ir priekyje jau atsidūrė svečiai (61:55).

Vėliau  „Bucks“ vėl perėmė iniciatyvą, bet Toronto ekipa varžovų toli nepaleido. Atmosfera ėmė kaisti ketvirtojo kėlinio viduryje.

Už dvi technines pražangas „Bucks“ aukštaūgis Brookas Lopezas buvo išvarytas iš aikšės. Jis sudalyvavo apstumdyme. Technines pražangas taip pat gavo svečių krepšininkai O.G. Anunoby ir Jamaalas Magloire'as.

Bet galiausiai lemiamu metu „Bucks“ traukė Jrue Holiday'us ir klubas šventė pergalę.

Nugalėtojams jis pelnė 37 taškus (11/16 dvit., 5/10 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“ Fredas VanVleetas įmetė 39 taškai (9/16 dvit., 6/12 trit., 3/3 baud.) taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: Jrue Holiday'us 37 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Graysonas Allenas 25 (5 atk. kam.), Brookas Lopezas 19, Joe Inglesas 15 (8 rez. perd.), Bobby Portisas 12 (12 atk. kam.), Patas Connaughtonas 10.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 39 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Gary Trentas 28, Pascalis Siakamas 23, Scottie Barnesas 14 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Preciousas Achiuwa 11.