Vėlų sekmadienio vakarą Italijoje 12-ąjį „Serie A" turą kulminavo Milano miesto derbis. Jame susitiko „Inter“ ir „Milan“ komandos. Rungtynes minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo „Milan“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Rossoneri“ futbolininkai, kurie nuo pat pirmųjų susitikimo minučių stengėsi spausti savo varžovus.

Jau ketvirtąją minutę, „Milan“ kontraatakos metus puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius buvo pargriautas priešininkų baudos aikštelėje ir į „Inter“ vartus skirtas 11 metrų baudinys, kurį po minutės pats Z. Ibrahimovičius ir realizavo.

Po dar maždaug dešimties minučių milaniečiai turėjo progą padvigubinti rezultatą, bet vieni prieš vartininką išbėgę Robinho su Z. Ibrahimovičiumi uždelsė ir jų ataką nutraukė gynėjai.

34-ąją minutę Italijos čempionų saugas Joelis Obi Chukwuma patyrė traumą ir jį aikštėje pakeitė komandos draugas Philippe'as Coutinho.

Antrąjį mačo kėlinį sėkmingiau pradėjo „Nerazzurri“ futbolininkai, kurie aktyviai atakavo, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. 60-ąją minutę, susistumdžius dviems skirtingų ekipų žaidėjams, „Milan“ gynėjas Ignazio Abate gavo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Po šešių minučių dar vienas „Inter“ narys patyrė traumą. Šįkart tai buvo vidurio gynėjas Marco Materazzi. Vietoj jo į aikštę išleistas Jonathanas Biabiany.

Įgavę kiekybinę persvarą Italijos čempionai aktyviai atakavo iki pat mačo pabaigos, bet rungtynių baigties jiems pakeisti nepavyko ir jie turėjo pripažinti pralaimėjimą minimaliu rezultatu.