Vyriausiasis „Milan“ treneris Massimiliano Allegri po pralaimėjimo rezultatu 4-0 UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikovoje prieš „Barcelona“ gynė savo pasirinktą žaidimo strategiją bei pažymėjo, kad nugalėjo tiksliau žaidusi komanda.
Po pirmojo mačo dviejų įvarčių pranašumą turėjusio „Milan“ puolėjas M‘Baye Niangas pirmajame kėlinyje sudrebino katalonų vartų virpstą, tačiau netrukus po to Lionelis Messi pasiuntė antrą kamuolį į italų vartus.
„Šią naktį „Barcelona“ buvo nepakartojama ir ypač per pirmąjį mačo pusvalandį. Nepaisant viso spaudimo, jie turėjo tik kelias realias progas pasižymėti“, - po rungtynių kalbėjo „rossoneri“ treneris.
„Pirmoje mačo pusėje dėl „Barcos“ spaudimo negalėjome tinkamai kontratakuoti ir neišvengiame klaidų. Žinoma, šiandien nugalėtojus nulėmė centimetrai. Niangas pataikė į virpstą, o iškart po to Messi pelnė įvartį“.
„Pralaimėjimas nuvylė komandą, klubą ir sirgalius, kurie atidavė visas jėgas, jog pasiektume kažką nepakartojamo. Šiąnakt buvo labai sunku žaisti prieš „Barcelona“, tačiau net ir pralaiminėdami 3-0 turėjome progų pakreipti rungtynių baigtį savo naudai“.
„Mūsų komandai dar trūksta patirties. Šiandien aikštėje buvo penki žaidėjai, kuriems tai buvo pirmasis sezonas Čempionų lygoje. Ši patirtis bus labai naudinga“, - pažymėjo M.Allegri.
Čempionų lygos ketvirtfinalių burtų traukimo ceremonija numatyta kovo 15 d.