Futbolo klubo „Trakai“ iniciatyva rugpjūčio mėnesį Italijos čempiono „Milan“ surengta stovykla Trakų mieste neliko nepastebėta. Garsiojo klubo vartininkų treneris Valerio Fiori asmeniškai 13 talentingiausių stovyklos vaikų pakvietė į „Milan“ World Finals„ – pasaulinį vaikų futbolo turnyrą Italijoje, kurio geriausiems futbolininkams atsiveria “Milan" futbolo akademijos durys.

„Jūsų vaikai yra puikaus sudėjimo ir puikių fizinių savybių. Italų vaikai lietuvius lenkia tik technikos sugebėjimais, tačiau jų didžiausias minusas – nuo mažens per didelis pasitikėjimas savo jėgomis. Jiems niekas neįdomu, o lietuviams dėstyti paskaitas yra vienas malonumas, - pasakojo Milan stovyklų atstovas Baltijos šalims Stefano Chiussi.

„Milan World Finals“ – pasauliniame vaikų futbolo turnyre dalyvavo vaikai iš 49 pasaulio šalių, tad parodyti save buvo beprotiškai sudėtinga. „Tokiose stovyklose neretai suveikia sėkmės veiksnys. Žinau, kad ne vienas gabus vaikas liko nepastebėtas, bet toks gyvenimas. Pačius talentingiausius anksčiau ar vėliau vis tiek aplanko sėkmė“, - mintimis apie turnyrą dalijosi ilgametis „Milan“ klubo vartininkas, o dabar viceprezidento pareigas einantis V.Fiori.

„Turime tikslą per penkerius metus įkurti futbolo akademiją Lietuvoje. Neabejoju, kad mūsų puikūs santykiai su „Trakai“ padės greičiau tam reiškiniui atsirasti. Patirtis rodo, kad tada atsirinkti pačius gabiausius vaikus ir išsivežti juos į Italiją, bus daug lengviau“ – klubo tikslus vardino V.Fiori.

Su futbolo klubu „Trakai“ prieš daugiau nei pusmetį bendradarbiavimą pradėjęs „Milan“ klubas įsitraukė į socialinį projektą, kuriuo socialiai remtini vaikai įtraukiami į aktyvią sportinę veiklą. „Norime, kad ir neturtingi vaikai pajustų, kad „Milan“, „Real“ ar „Barcelona“ nėra kitas pasaulis ir kad visi turi vienodus šansus žaisti aukščiausio lygio klube. Šįkart į Italiją padėjome išvykti dešimtmečiam Deividui, kitąkart padėsime kitiems“, - kalbėjo projekto iniciatorius ir Futbolo klubo „Trakai“ prezidentas Jan Nevoina.


Rašyti komentarą...
o
o ką treniruos ši akademija?
2011-11-22 00:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
šiaip blondines, ar, pageidautina - tik olialia mergaites ... ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų