Anthony Davisas pademonstravo jau seniai matytą pasirodymą ir suvertė net 44 taškus, o Los Andželo „Lakers“ (9-12) klubas įsirašė pergalę į savo sąskaitą.

Darvino Hamo auklėtiniai išvykoje 133:129 (33:31, 33:27, 35:39, 32:32) palaužė Milvokio „Bucks“ (15-6) krepšininkus ir nutraukė jų trijų pergalių seriją.

A.Davisas 44 taškus surinko per 40 žaidimo minučių. Aukštaūgis taip pat atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 2 kartus prasižengė.

Tai buvo geriausios amerikiečio rungtynės šį sezoną. 40 taškų žymą jis peržengė pirmą sykį šiame sezone.

Visgi, iki karjeros rekordo gerokai pritrūko, mat rezultatyviausias krepšininko mačas – 59 taškai.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Los Andželo sugebėjo atsiplėšti, kai surengė spurtą 17-5 ir nutolo 15 taškų skirtumu (61:46).

Visgi, jau po didžiosios pertraukos, trečiajame kėlinyje, aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir pasivyti, o intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos.

Likus žaisti 3 minutes ir rezultatui esant lygiam, iniciatyvos ėmėsi LeBronas Jamesas, pataikęs tritaškį (128:125). Netrukus po Brooko Lopezo baudų metimų keturis taškus iš eilės pridėjo ir A.Davisas (132:127).

B.Lopezas įmetė du taškus likus žaisti mažiau nei 50 sekundžių ir skirtumas sumenko (132:129). Visgi, arčiau aikštės šeimininkai priartėti nepavyko, o A.Daviso baudos metimas dėjo tašką rungtynėse – 133:129.

Milvokio ekipos gretose nesulaikomas buvo Giannis Antetokounmpo. Graikas per 35 minutes pasižymėjo 40 taškų.

Verta paminėti, kad pirmą kartą šį sezoną aikštėje po riešo traumos pasirodė Khrisas Middletonas. Šis žaidė 27 minutes ir įmetė 17 taškų bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Anthony Davisas 44 (16/24 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud., 10 atk. kam., 3 blk.), LeBronas Jamesas 28 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Russellas Westbrookas 15 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Lonnie Walkeris 14, Troyus Brownas Jr. 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 40 (16/20 dvit., 0/3 trit., 8/11 baud., 7 atk. kam.), Jrue Holiday 28 (6/12 trit., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17 (3/4 trit., 7 rez. perd.), Bobby Portisas 15 (10 atk. kam.), Brookas Lopezas 13 (7 tk. kam., 3 blk.).