57
„Žalgiris“ – „Panathinaikos“

Pirmas pralaimėjimas namuose: „Žalgiris“ po permainingos kovos krito prieš „Panathinaikos“

Rungtynių santrauka, Hayeso komentaras

Kauno „Žalgiris“ (6/5) Eurolygoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą namų arenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai sausakimšoje arenoje po permainingos kovos 67:81 (13:27, 15:17, 25:16, 14:21) buvo priverstas pripažinti Atėnų „Panathinaikos“ pranašumą (5/6).

57

Žalgiriečiai varžovus į priekį paleido jau mačo pradžioje, kai pirmąjį kėlinį pralaimėjo 13:27.

Antrajame kėlinyje iniciatyva toliau priklausė Graikijos klubui ir po dviejų kėlinių „Panathinaikos“ pirmavo 44:28.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ pademonstravo ypatingą kovingumą ir sugrįžo į rungtynes. Keenanas Evansas pradėjo kėlinį dviem taikliais tritaškiais ir skirtumas sumažėjo iki 13 taškų.

Nuostabi atkarpa tęsėsi toliau – Keenanas Evansas  visus arenoje esančius žiūrovus nustebino dėjimu. Vėliau K. Evansas ir Kevarriusas Hayesas pataikė po tritaškį ir  „Žalgirio“ vyrai priartėjo iki kovinio atstumo (48:54).

Paskutinę trečiojo kėlinio sekundę kosminį tritaškį smeigė Tomas Dimša. Po 30 min. kovos kauniečiai turėjo 7 taškų deficitą.

Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris“ priartėjo iki 4 taškų žymos, tačiau tai buvo viskas.

Atsigavęs Graikijos klubas stabilizavo padėtį, o po Derricko Williamso tritaškio skirtumas išaugo iki 10 taškų ribos.

Kitą penktadienį „Žalgiris“ vėl sausakimšoje arenoje priims Eurolygos čempioną Stambulo „Anadolu Efes“.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 18, Kevarriusas Hayesas ir Edgaras Ulanovas po 10, Ignas Brazdeikis 7.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 25 (5 atk. kam., 30 naud. bal.), Dwayne‘as Baconas 19, Nate‘as Woltersas 11, Mateušas Ponitka 9.