Messi vedama Argentina – „Copa America“ pusfinalyje

Šeštadienį buvo sužaisti paskutinieji „Copa America“ čempionato ketvirtfinaliai. Du rezultatyvius perdavimus atlikusio ir įvartį pridėjusio Lionelio Messi vedama Argentina 3:0 sutriuškino rungtynių pabaigoje dėl raudonos kortelės mažumoje likusią Ekvadoro rinktinę.

40-ą minutę po L.Messi perdavimo pasižymėjo R.De Paulas, o skirtumą padvigubinti argentiniečiams pavyko tik 84-ą minutę, kai vėl po L.Messi perdavimo pasižymėjo L.Martinezas.

Per pridėtą laiką, 90+3 minutę, pasižymėjo jau pats L.Messi, kai atliko laisvą smūgį ir pelnė jau 76-ą įvartį už rinktinę.

„Copa America“ čempionate per penkerias rungtynes L.Messi pasižymėjo 4 kartus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. „Messi stebina mus kiekvieną dieną, jis tampa stipresnis ir stipresnis ir tai paveikia mus visus“, – po rungtynių kalbėjo Nico Gonzalezas.

„Mes visi sekame lyderį L.Messį. Šiandien mes pamatėme, kokį skirtumą jis daro ir visi mes jam padedame“, – pridėjo Lautaro Martinezas.

„Visada sakiau, kad individualūs momentai yra antroje vietoje, mes čia esame dėl kai ko kito“, – kalbėjo pats L.Messi.

Pusfinalyje argentiniečiai susikaus su Kolumbija, kuri po baudinių serijos 1:0 palaužė Urugvajų.

Kolumbiečiai baudinių serijoje nei karto nesuklydo, tuo tarpu Urugvajaus ekipoje tiksliai mušė tik Edinsonas Cavani ir Luisas Suarezas, o J.Gimenezas ir M.Vina buvo netaiklūs.