Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 „Mercedes“ šiandien vykusioje apklausoje, kurios metu buvo nagrinėjama „Red Bull“ apeliacija dėl Danielio Ricciardo diskvalifikacijos, paragino pastarajai ekipai skirti griežtesnes sankcijas.

REKLAMA

„Mercedes“ atstovas Paulas Harris tvirtai laikosi savo nuomonės, jog „Red Bull“ neturi pagrindo apeliuoti teisėjų sprendimo bei du kartus apeliaciniam teismui priminė, kad pastarasis turi teisę persvarstyti varžybų teisėjų priimtą sprendimą.

Pagal FIA Tarptautinio sporto kodekso nuostatas, teismas turi teisę komandai skirti papildomas sankcijas.

P. Harris šiandien vykusios apeliacijos svarstymo metu priminė 2005 m. „BAR-Honda“ bylą. Tais metais minėtoji komanda ne tik buvo diskvalifikuota iš San Marino GP. Pastaroji dėl skirtų sankcijų negalėjo dalyvauti kitose dvejose lenktynėse. „Mercedes“ atstovo teigimu, panašiai turėtų būti pasielgta ir su „Red Bull“ komanda.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes, tiesą sakant, su didele pagarba, esame sunerimę, kad „Red Bull“ šiurkščiai pažeidusi taisykles gali taip pasielgti dar kartą“, – sakė „Mercedes“ atstovas P. Harris.

„Esame čia tam, kad užtikrintumėme, jog tai nepasikartotų dar kartą. Likusiose sezono lenktynėse visi turi varžytis vienodomis sąlygomis. Manome, kad kitos čia esančios komandos („Lotus“, „Williams“, „McLaren“ ir „Force India“) yra tokios pat nuomonės.“

„Su visa pagarba manome, kad geriausias būdas užtikrinti tam, jog „Red Bull“ toliau neįgnoruos FIA instrukcijų, šis teismas turi įvertinti taisyklių pažeidimo sunkumą ir skirti papildomas sankcijas – suspenduoti komandą likusiam sezonui.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų