Mėgėjų Čempionų lygoje - ir aukso ieškotojai iš Lietuvos

Ateinantį savaitgalį Slovėnijos kurorte Terme Čateže vyks antrasis mažojo futbolo Čempionų lygos turnyras, kurį organizuoja Europos mažojo futbolo federacija (EMF).

Lietuvai šiame prestižiniame mėgėjų futbolo turnyre atstovaus Vilniaus "El Dorado" komanda. Praėjusiais metais vilniečiai laimėjo "Turo per Lietuvą" varžybas, finale po baudinių serijos nurungę Telšių atstovus.

"Kadangi mums tai pirmas tokio rango turnyras, sunku įsivaizduoti, ko galima tikėtis. Keliame tikslą sėkmingai pasirodyti grupės turnyre ir patekti į atkrintamąsias varžybas. Komanda motyvuota ir nusiteikusi kovai, į Slovėniją ne turistauti susiruošė. Svarbiausia išvengti traumų", - sakė vienas "El Dorado" įkūrėjų ir šios komandos kapitonas Martynas Rašinskas.

Įdomu, kad šiemet varžybų organizatoriai burtų traukimo ceremoniją nusprendė rengti turnyro išvakarėse. Tad savo varžovus Lietuvos mažojo futbolo čempionai sužinos tik ketvirtadienį vėlai vakare, o penktadienį jau laukia pirmieji mačai.

Prieš burtų traukimą "El Dorado" pateko į antrą pagal pajėgumą krepšelį. Iš grupės turnyro į šešioliktfinalį keliaus pirmąją vietą užėmusi komanda. Antroji turės žaisti papildomas rungtynes.

REKLAMA

Kadangi visi "El Dorado" žaidėjai yra mėgėjai, į EMF Čempionų lygos turnyrą jie išvyko savo asmeninių atostogų sąskaita. Į Slovėniją jie leidosi autobusu ankstų trečiadienio rytą. Pernakvoję Čekijos mieste Brno, ketvirtadienį jie pasiekė kelionės tikslą Terme Čateže.

Pirmą kartą su "El Dorado" susiduriantiems varžovams jų pavadinimas kelia tam tikrą nuostabą. O jo etimologija sietina su Pietų Amerikos istorija. Ispanų kalba "El Dorado" reiškia paauksuotąjį - tai legendomis apipinta bei aukso pilna mitinė Eldorado šalis Pietų Amerikoje, kurios XVI amžiuje nesėkmingai ieškojo atvykėliai iš Europos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų