McGregoras išskyrė septynis jį dominančius varžovus UFC narve

Jau šią savaitę Jungtiniuose Arabų Emyratuose įvyks grandiozinis MMA turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje susitiks airis Conoras McGregoras ir amerikietis Dustinas Poirier.

C.McGregoras tikina, kad šia kova nori pradėti lengvo svorio kategorijos „išvalymą“. Jis tikisi padaryti kažką panašaus, ką jau buvo padaręs puslengvio svorio kategorijoje, kai nugalėjo praktiškai visus geriausius kovotojus. Airis pažymėjo, kad dabar jo radare yra bent 7 kovotojai UFC lengvo svorio kategorijoje.

„Yra daug potencialių intriguojančių kovų. Aš nenurašau ir tų vyrukų, kurie neišvengė pralaimėjimų, nes nedideli slystelėjimai šiame sporte kartais nutinka. Vis dar žiūriu į tokius varžovus kaip Tony Fergusonas. Manau, kad jis vis dar yra solidus kovotojas. Anksčiau buvo su juo nesutarimų dėl vadybinės agentūros dalykų, bet dabar būčiau atviras kovai su juo. Jei Chabibas turi „kiaušinius“ ir norės grįžti, aš būsiu pasiruošęs.

Taip pat įdėmiai stebėsiu Hookerio kovą su Chandleriu. Linkiu jiems viso geriausio. Jei tos kovos laimėtojas bus kitas mano varžovas, tai tebūnie. Dar turime Gaethje su Oliveira, kurie turbūt kovos tarpusavyje, be to, girdėjau Dana White‘ą kalbantį apie Nate‘o Diazo sugrįžimą į lengvo svorio kategoriją. Būtų nuostabu užbaigti trilogiją, ypač jei trečioji kova būtų dėl lengvo svorio kategorijos diržo“, - sakė C.McGregoras.

Manoma, kad šiemet airis bus viliojamas ir į bokso ringą. Su juo kautis nori ne tik „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas, bet ir dabartinis WBA pasaulio čempionas Manny Pacquiao, o C.McGregoras anksčiau yra minėjęs, kad iki karjeros pabaigos svajoja kautis ir dėl bokso čempiono diržo.

Airio agentas Auddie Attaras neabejoja, kad C.McGregoras bokso ringe antrą kartą pasirodytų kur kas geriau nei pirmoje kovoje su Floydu Mayweatheriu. „Tikiu, kad revanšinėje kovoje Conoras nugalėtų Floydą. Tą patį padarytų ir Manny, todėl Floydas nenori revanšinės kovos prieš juos. Vietoj to Mayweatheris renkasi Loganą Paulą, jauną japoną ir pan. Jis taip daro todėl, kad žino, jog pralaimėtų revanšines kovas tiek prieš Conorą, tiek prieš Pacquiao“, - aiškino A.Attaras.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų