Pjongčange tęsiasi 23-ios žiemos olimpinės žaidynės. Vakar puikiu rezultatu (17-a vieta sprinte) nustebinęs T.Kaukėnas šiandien spindėjo dar ryškiau. Uteniškis biatlono persekiojimo varžybose finišavo 13-as ir pasiekė geriausią šios rungties rezultatą olimpinėse žaidynėse nepriklausomos Lietuvos istorijoje.

Šaudant gulsčiomis nė karto iš 10 bandymų nesuklydęs Tomas Kaukėnas puikiai pradėjo lenktynes ir įveikęs 7,5 km buvo dešimtas.

Šią poziciją jis išlaikė ir po šaudymo stačiomis, nepaisant 2 netaiklių šūvių. Artėdamas link finišo lietuvis prarado pora pozicijų, tačiau tai jam nesutrukdė antrą dieną iš eilės gerinti Lietuvos biatlono pasiekimus olimpinėse žaidynėse.

Kitas lietuvis Vytautas Strolia finišo liniją pasiekė 43-ias. Iš viso pro šalį skriejo 4 jo šūviai iš 20 bandymų.

Čempionu tapo per 32 min. 51.7 s. trasą įveikęs prancūzas Martinas Fourcade'as, sidabro medalis atiteko švedui Sebastianui Samuelssonui, bronza – vokiečiui Benediktui Doll. T.Kaukėnas nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 40.1 s., V.Strolia nuo olimpinio čempiono atsiliko 4 min. 55.6 s.

Teisę varžytis persekiojimo lenktynėse lietuviai iškovojo vakar. Sprinte T.Kaukėnas finišavo 17-as, V.Strolia užėmė 49-ą vietą.