Pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (10/7) komanda, kuri svečiuose 112:104 (21:26, 21:22, 38:28, 23:27, 9:1) įveikė Los Andželo „Clippers“ (10/8) ekipą.

Po traumos sugrįžęs Luka Dončičius per 41 minutę pelnė 26 taškus, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kristapas Porzingis, kuris surinko 30 taškų ir atkovojo septynis kamuolius.

Pralaimėjusiems Reggie Jacksonas surinko 31 tašką ir atliko 10 perdavimų.

Dalaso komanda panaikino pirmoje mačo pusėje turėtą 11 taškų deficitą ir paskutiniame ketvirtyje pati įgijo 10 taškų persvarą.

„Clippers“ rankų nenuleido, kuri likus keturioms sekundėms po R.Jacksono tritaškio priartėjo 100-102.

Vieną baudos metimą pataikęs Maxi Kleberis paliko šansą varžovams išplėšti pratęsimą ir Paulas George’as paskutinę pagrindinio laiko sekundę juo pasinaudojo.

Dalaso ekipa pratęsimą pradėjo septyniais taškais be atsako ir varžovams pagalvoti apie pergalę nepaleido.

Pratęsime iš devynių „Mavericks“ taškų šešis surinko K.Porzingis.

Su šia pergale „Mavericks“ nutraukė trijų nesėkmių seriją.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 30 (7 atk. kam.), Luka Dončičius 26 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 17, Timas Hardaway 13.

„Clippers“: Reggie Jacksonas 31 (10 atk. kam.), Paulas George’as 26 (9 atk. kam.), Marcusas Morrisas ir Ivica Zubacas po 10.