Dalaso „Mavericks“ (37-41) komandos siekis patekti į atkrintamąsias slysta iš rankų. Klubas yra labai arti to, kad išvis nepatektų ir net į įkrintamąsias varžybas.

Jasono Kiddo auklėtiniai šį kartą svečiuose 122:129 (31:44, 33:32, 32:26, 26:27) nusileido Majamio „Heat“ (41-37) krepšininkams, kurie nutraukė trijų iš eilės patirtų nesėkmių seriją lygoje.

Likus žaisti keturiems mačams reguliariajame sezone Dalaso klubas nuo dešimtosios vietos, kuri užtikrina vietą įkrintamosiose, atsilieka viena pergale.

„Mavericks“ neišgelbėjo net ir įspūdingas Luka Dončičiaus pasirodymas. Slovėnas per 45 minutes surinko 42 taškus, atkovojo 10 kamuolių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Aikštės šeimininkai nutolti sugebėjo dar pirmajame kėlinyje. Jo pabaigoje Majamio krepšininkai surengė spurtą 11-0 ir atsiplėšė nuo oponentų (31:44).

Antrajame ketvirtyje skirtumas dar labiau padidėjo ir pasiekė 18 taškų ribą (48:66).

Po didžiosios pertraukos svečiams pavyko pakeisti žaidimo eigą ir atstumas tarp komandų ėmė tirpti. Šis dar prieš lemiamą kėlinį sumenko iki 6 taškų (91:97).

Ketvirtajame kėlinyje perlaužti mačo taip ir nepavyko. Majamio ekipa netrukus pridėjo penkis taškus be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą (103:117).

Dalaso atstovams dar pavyko priartėti iki 5 taškų (120:125), tačiau tai ir buvo viskas šiame susitikime. Baudų metimus tiksliai metę aikštės šeimininkai pergalės iš rankų jau nepaleido – 122:129.

„Mavericks“: Luka Dončičius 42 (15/19 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd.), Timas Hardaway Jr. 31 (6/10 trit., 7 rez. perd.), Kyrie Irvingas 23 (8 rez. perd.), Maxi Kleberas ir Christianas Woodas po 8.

„Heat“: Jimmy Butleris 35 (11/13 dvit., 1/3 trit., 10/11 baud., 12 rez. perd.), Cody Zelleris 20 (8 atk. kam.), Maxas Strusas (6/9 trit.) ir Kevinas Love‘as po 18, Tyleris Herro 15, Gabe‘as Vincentas 9, Calebas Martinas 8.