Marcelo Nicola: galėjome kelis kartus pasiimti pergalę

Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola buvo arti tikslo, bet Kaune jo auklėtiniai pralaimėjo „Žalgiriui“ 68:71 ir finalo serijoje atsilieka 0-3.

„Buvo sunkios rungtynės, mes kovėmės. Esu patenkintas savo auklėtinių kova, bet prie kovos reikia ir šalto proto. Galėjome tiesiog pasiimti pergalę kelis kartus, bet nesugebėjome. 2-3 puolime atkovoti kamuoliai svarbiu momentu mus žudė. Sveikinu „Žalgirį“. Galiu pasakyti, kad padarėme savo darbą bandydami laimėti, bet tik bandyti neužtenka. Turėjome nugalėti, bet to nepadarėme. Šeštadienį vėl kausimės, kad grįžtume į Kauną“, – spaudos konferencijoje sakė M.Nicola.

„Mes kovojome kaip pašėlę, galiu pasakyti tik tiek. Buvome labai arti. Pirmose rungtynėse irgi pirmavome 1 tašku likus pusantros minutės, bet jie atkovojo kamuolius puolime, o Milaknis pataikė iš toli. Turime būti stiprūs psichologiškai, tai nebuvo taktiniai dalykai. Nebuvo taip, kad nežinojome kaip sustabdyti „Žalgirį“. Reikia tiesiog atsitverti varžovą ir atkovoti kamuolį. Neturėjome žudikiško instinkto“, – reziumavo M.Nicola.

Ketvirtosios rungtynės Vilniuje vyks šeštadienį 18 val, 30 min.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų