Mantas Kalnietis: iškritus vienam žaidėjui, komanda nesugrius

„Sugrįžimas“ – toks žodis geriausiai apibūdina Kauno „Žalgirio“ įžaidėjo Manto Kalniečio karjeros vingius pastaraisiais metais. Sugrįžimas po sunkios traumos į normalų treniruočių ritmą, sugrįžimas į Lietuvos rinktinę, sugrįžimas į pirmąją krepšininko komandą – „Žalgirį“.

29-erių metų 195 cm ūgio kaunietis po sėkmingo Europos čempionato yra pasirengęs dar sykį įrodyti savo vertę ir klubiniame krepšinyje. Po trijų metų pertraukos vėl užsivilkęs žaliuosius marškinėlius M.Kalnietis, dalindamasis mintimis su „Žalgiris TV“, teigė, jog jo vaidmuo komandoje priklausys nuo įvairių faktorių.

„Mano vaidmuo ekipoje priklausys nuo komandos žaidimo braižo, trenerių štabo sumanymų. Žinoma, tai nėra kardinalūs pokyčiai – dirbtinai atliekami rezultatyvūs perdavimai, pelnyti taškai ar kiti komponentai. Ko reikalauja situacija, tą ir stengiuosi daryti. Svarbiausia, kad būtų priimtas naudingas sprendimas komandai“, - teigė M.Kalnietis.

Naujojo sezono „Žalgiryje“ kartu su Lietuvos rinktinės atakų organizatoriumi įžaidėjo pozicijoje galės rungtyniauti dar trys žaidėjai – kanadietis Olivier Hanlanas, latvis Kasparas Vecvagaras ir Lukas Lekavičius. Anot M.Kalniečio, šį sezoną komandos žaidimo naštą galės pakelti daugiau krepšininkų.

REKLAMA

„Visi mūsų potencialūs įžaidėjai – jauni vyrukai ir tikrai stengiasi. Iš pirmųjų treniruočių mačiau, kad komandoje vyksta sveika konkurencija. Mūsų tokia sudėtis, kad iškritus vienam žaidėjui iš rikiuotės, komandos žaidimas nesugrius. Galų gale, daug žaidėjų gali rungtyniauti keliose pozicijose“, - kalbėjo įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti žalgirietis.

Pasidalinęs įspūdžiais apie komandos aukštaūgius bei lygiavertę „Žalgirio“ sudėtį, interviu pabaigoje M.Kalnietis prisipažino – darys viską, kad krepšinio sirgaliai išvystų ir triuškinančius dėjimus, kurie buvo tapę krepšininko vizitine kortele, rungtyniaujanti Kaune 2006-2012 metais.

„Mantas Kalnietis ne amžinas – jis sensta, bet jeigu bus galimybių, pamatysite ir dėjimų“, - šypsojosi M.Kalnietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų