„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2 – 0 nugalėjo Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Fredas 8-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau „Tottenham“ vartų sargas Hugo Llorisas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Antony 11-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Perdavimo sulaukęs Luke‘as Shaw 26-ąją minutę atliko smūgį, tačiau H.Llorisas dar kartą apgynė savo saugomus vartus.

Casemiro 29-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Fredas antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Bruno Fernandesas 69-ąją minutę smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Marcusas Rashfordas 74-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau H.Llorisas dar kartą atrėmė vartininkas.

B.Fernandesas 82-ąją minutę dar kartą nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Raudonieji velniai“ pirmajame kėlinyje prieš „Tottenham“ atliko 14 smūgių iš už baudos aikštelės iš 19 ir tai yra geriausias užfiksuotas „Man Utd“ rezultatas nuo 2003-04 m. sezono.

„Man Utd“ po dešimties rungtynių turi surinkęs 19 taškų ir rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Tottenham“ po 11 sužaistų susitikimų su 23 taškais žengia trečias.