28
Vigo „Celta“ – „Manchester United“ 0:1 (nuotr. SCANPIX)

„Manchester United“ laimėjo pirmąsias UEFA Europos lygos pusfinalio rungtynes Ispanijoje. Anglijos komanda 1:0 (0:0) įveikė Vigo „Celta“. Pergalę garantavo jaunojo Marcuso Rashfordo įvartis. Atsakomasis mačas – po savaitės Mančesteryje.

28

Pirmoji pavojingą mačo momentą sukūrė „Celta“. 11-ąją minutę po Nemanjos Radojos perdavimo iš dešinės galva į vartus nepataikė Danielis Wassas.

20-ąją minutę teko pasiraitoti rankoves „Celta“ vartininkui Sergio Alvarezui. Jis atrėmė puikų tolimą M. Rashfordo smūgį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Manchester United“ turėjo dvi puikias galimybes įmušti. 34-ąją minutę po Paulio Pogba perdavimo S. Alvarezo nesugebėjo įveikti vienas prieš vartininką iššokęs Henrikhas Mkhitaryanas. Po keturių minučių ir M. Rashforo perdavimo panašiai baigėsi ir Jesse Lingardo išpuolis.

Svarbiausias rungtynių momentas įvyko 67-ąją minutę. Po baudos smūgio kamuolį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė M. Rashfordas (1:0).

Vėliau komandos apsikeitė dar keliomis gana grėsmingomis atakomis, bet rezultatas nebepasikeitė.