„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos principiniame miesto derbyje 2:0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir nutraukė pastarųjų įspūdingą 21-erių laimėtų rungtynių seriją.

„Man Utd“ komandą šiame derbyje į priekį išvedė jau 2-ąją minutę sėkmingai vienuolikos metrų baudinį realizavęs Bruno Fernandesas. Netrukus varžovų sutrikimu pasinaudojęs Luke‘as Shaw atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys atsidūrė Edersono rankose.

Dar vieną progą antrojo kėlinio pradžioje turėjęs L.Shaw šį kartą nebeklydo. Pastarasis nuostabiu smūgiu kaire koja nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Anthony Martialis 68-ąją minutę nepasinaudojo puikia proga pasižymėti. Pastarasis atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau nukreipti kamuolio tiksliai į vartus nepavyko. „Man Utd“ per likusį laiką atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Nutrūko 28-erių nepralaimėtų „Man City“ rungtynių serija. Pepo Guardiolos auklėtiniai paskutinį kartą pralaimėjimą buvo patyrusi 2020 m. lapkričio mėnesį vykusiose rungtynėse prieš „Tottenham“.

„Man City“ paskutinį kartą atsiliko „Premier“ lygos namų rungtynėse didesniu nei vieno įvarčio skirtumu 2020 metų rugsėjo mėnesį įvykusiame susitikime su „Leicester City“.

Bruno Fernandesas realizavo vienuolikos metrų baudinį sužaidus vos 101 sekundę. Tai yra anksčiausiai praleistas „Man City“ įvartis „Premier“ lygos rungtynėse „Etihad“ stadione.