Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Crystal Palace“ ir „Manchester United“ baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Nemanja Matičius 14-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Luke Shaw perdavimo sulaukęs Marcusas Rashfordas 17-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Harry Maguire‘as 36-ąją minutę atliko perdavimą, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė ir „Raudonųjų velnių“ ataka nutrūko.

Masonas Greenwoodas 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.