Skęstančios „Chimki“ skolos – beveik 3 mln. eurų

Maskvos srities „Chimki“ komanda antradienį Eurolygoje netikėtai pranoko Madrido „Real“, tačiau tai buvo visos geros naujienos šios ekipos padangėje.

„Chimki“ sudėtis toliau byra tarsi spygliai nuo išdžiūvusios kalėdinės eglutės – šįkart sudėtyje nebeliko Janio Timmos, kuris susikrovė daiktus ir išvyko į namus.

Rusijos žiniasklaida skelbia, kad puolėjas liko itin nusivylęs tuo, kad Vieningosios lygos mačui su Zelionos Guros „Stelmet“ nebuvo įtrauktas į startinį penketuką. Supykęs žaidėjas tiesiog išvažiavo. Tiek klubas, tiek pats žaidėjas atsisakė komentuoti šią situaciją.

Vis dėlto pasisakyti nusprendė J.Timmos agentas Stanislavas Rižovas: „Jeigu ši situacija pasiekė žiniasklaidą, būtų kvaila viską neigti. Detaliai visko nekomentuosiu, nes tai yra žaidėjo ir trenerių reikalai – tegu jie sprendžia tai tarpusavyje. „Chimki“ krito į duobę nuo pat sezono pradžios, kai visi susirgo COVID-19, bet toks yra sportas – vieniems labai sekasi, o kitiems – atvirkščiai. Komandoje kyla įtampa, visi yra strese, vyrauja prasta nuotaika ir tai lemia emocijų protrūkius. Reikia tikėtis, kad pergalė prieš „Real“ padės pagerinti nuotaikas ir viskas susitvarkys klube, nes Rusijai negalima prarasti tokio klubo kaip „Chimki“.

„RIA Novosti“ taip pat praneša, kad „Chimki“ algos vėluoja 3 mėnesius ir skolos žaidėjams siekia jau 2,8 mln. eurų.

Krepsinis.net primena, kad „Chimki“ paliko Gregas Monroe, Jonas Jerebko ir Dairis Bertanis. Tuo tarpu Devinas Bookeris ir Stefanas Jovičius yra išvykę ir greičiausiai nebegrįš dėl jiems nemokamų atlyginimų. Pažymima, kad žaidėjų išvykimai neišsprendžia finansinių problemų, kadangi atletai vis tiek turės gauti savo pinigus, kurie priklauso jiems pagal pasirašytus kontraktus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų