„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Wolves“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.

Raulis Jimenezas 3-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Davidas De Gea užtikrintai atrėmė kamuolį.

Joao Moutinho 14-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

Bruno Fernandesas 38-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Masono Greenwoodo pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Trincao, kurio 63-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Romainas Saissas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą „Man Utd“ išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs D.De Gea.

Paulis Pogba 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį dešine koja, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas.

Masonas Greenwoodas 80-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.