„Manchester City“ klubas „Carabao“ taurės finale 2:1 įveikė „Aston Villa“ futbolininkus ir trečią kartą iš eilės triumfavo šiame turnyre.

Sergio Aguero 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Rodri 30-ąją minutę tiksliu smūgiu galva padvigubino pranašumą 2:0.

Mbwana Samata 41-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Philo Fodeno 53-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rodri 74-ąją minutę atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau šį kartą varžovus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs vartininkas.